Ostatní

4 náramné tipy na teambuilding v Praze

V rámci teambuildingu lze perfektně prověřit vzájemné vztahy. Teambuilding je skvělým prostředkem pro seznámení se s novými kolegy, navázání vztahů, vzájemné poznání někde jinde než na firemní půdě. Máme pro vás celkem čtyři úžasné tipy na teambuilding v Praze, kam by byla škoda společně s kolegy nezavítat.

Počítačová hra v realitě

Jen málokdo by nevěděl, co je to Counter-Strike neboli legendární počítačová hra, kterou znají nejen dnešní generace, ale i generace před nimi. A víte co? Tahle hra, kterou jsme doposud znali jen z monitorů, se nyní stala realitou. V rámci teambuildingu tak můžete na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je stát se jednou z postav této celosvětově oblíbené hry.

Úniková hra Zloději snů

Únikové hry jsou hitem současné doby. Jejich cílem je vyřešit záhady a splnit úkoly, které na vás v únikové místnosti čekají. A právě populární úniková hra v Praze (od společnosti EscapeX.cz) je perfektní volba právě pro teambuildingovou akci – skvěle zde prověříte schopnost kolegů vzájemně spolupracovat. 

exit room

Hru totiž dokážete splnit jedině tehdy, kdy budete fungovat jako tým, což je skvělá prověrka především pro ty, kteří v zaměstnání pracují v kolektivu.

Větrný tunel s VR

Asi každý ví, co je to větrný tunel. Co ale větrný tunel obohacený o virtuální realitu? To už je panečku jiné kafe, nemyslíte? I zde si v rámci teambuildingové akce můžete dokázat, že jste skvělá parta lidí. Není nad čím váhat, zábava zaručena.

Paintball v terénu

Poznat svého kolegu, odhalit jeho silné nebo naopak slabé stránky, ukázat druhým, že se dokážete prosadit – tohle všechno můžete ukázat při paintballové hře, která se odehrává v terénu a nechybí jí ani překážky, náročnější úseky a samozřejmě zbraň plná barevných střel. Bez té by to přece nešlo.

Ohodnoťte tento článek

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..