Bydlení

Pořiďte si dům prostřednictvím dražby nemovitostí

Rodinné bydlení lze v dnešní době pořídit několika způsoby. Co byste však řekli na exekuci? Nebojte se, nemáme na mysli tu vaší, nýbrž ostatních lidí. Těm jsou často odebírány nemovitosti a následně prodávány v dražbě. Ta představuje jednu z nejzajímavějších možností, jak ponížit nákupní hodnotu domu, chaty, pozemku nebo bytové jednotky.

Novodobé dražby nemovitostí jsou realizovány na mnohem vyšší úrovni, než kdy předtím. Není nutné účastnit se časově náročných a mnohdy i vzdálených dražeb fyzicky. Dnes můžete usednout ke svému počítači, složit dražební jistinu a pustit se do dražení.

Platba kartou přes internet

Dražba, která vás stojí pouze čas

Uvědomit si samozřejmě musíte, že dražby nemovitostí nejsou spojeny ani s žádnými vysokými náklady, o něž byste přišli. Dražební jistina je vám vrácena v momentě, kdy někdo jiný vydraží vámi poptávanou nemovitost.

Zajímavé jsou především nízké pořizovací částky za nemovitosti. Obvyklá prvopočáteční cena objektů a pozemků započíná na 2/3 skutečné hodnoty, kde také setrvá.

To je však cena týkající se prvního kola dražby nemovitostí. Pakliže se nenajde žádný potenciální kupec, přichází na řadu kolo druhé. Tam se vyvolávací suma dostává na polovinu reálné hodnoty.

Dražba nemovitosti

Zapojte se do dražby nemovitostí

Pakliže vám již bylo více, jak 18 let, nejste dlužníkem ani v exekuci a máte na dražební jistinu, nic vám nebrání, účastnit se nenáročného dražebního boje o svůj vysněný rodinný dům.

Nebojte se obětovat trochu více času v rámci realizace dražby a investujte do nového bydlení jen tolik, kolik skutečně chcete. Ponižte náklady na nákup objektu, jež se mohou pohybovat v řádu desítek až stovek tisíc korun.

Zaměřte se na dražby nemovitostí, které jsou oproti klasické realitní nabídce sice o něco chudší, avšak o mnoho ekonomičtější a výhodnější.

 

5/5 - (1 vote)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..