Krása a móda

Tipy, jak nosit ledvinku

Patříte mezi nákupní maniaky? Pak víte, že mnohé módní trendy ze zlatých devadesátek se znovu těší velké popularitě. „Z mrtvých” povstaly zvonové kalhoty, o kterých jsme si mysleli, že už jsou dávno za zenitem. Stejně tak se znovu probudila i batikovaná trička, jimž jsme před lety nemohli přijít na chuť, ovšem nyní je nosíme s nosem nahoru a hrdostí v srdci. Podobně tomu bylo i v případě ledvinek, které se na trhu drží už tak dlouho, že si je zamilovali i jejich dlouhodobí odpůrci. Najdou se však mezi námi jedinci, kteří se stále ptají, jak ledvinku vlastně nosit?

Protože když nebudou vědět, jak módní doplněk nosit, proč by si ho pořizovali do svého šatníku, že ano? Naštěstí způsobů je víc než dost.

Ledvinka klasicky na bocích jako pásek

Když na malý okamžik zavítáme do historie, respektive do devadesátých let minulého století, všimneme si, že ledvinka se nosila především na bocích jako pásek. Mluvíme o jednom z několika způsobů, jak módní doplněk nosit. V tomto případě pásek, který u žen dokáže podtrhnout ženskou postavu takzvaných přesýpacích hodin, plně nahrazuje. Jednoduše se přetáhne přes poutka kalhot nebo sukně a je hotovo.

Zatímco někdo nosí ledvinku na bocích, jiný ji nosí přímo před sebou, čili těsně pod pupíkem. Co je stylovější a co už hezky nevypadá, to je otázka vkusu každého z nás. Když se však tento módní kousek zkombinuje s croptopem, ledvinka skvěle vynikne a bude hrát v celém outfitu hlavní roli.

Ledvinka na zádech tak trochu na punk

Pokud se vám ledvinka na bocích, případně vepředu kolem pasu nelíbí, hledáte jiný způsob, jak ji nosit. Naštěstí těchto způsobů existuje rovnou několik, proto vám přinášíme další – nošení na zádech. Někomu se to může jevit trochu punk, zejména pokud nacházíte inspiraci na sociálních sítích, kde je ledvinka takovým menším a méně výrazným batohem, jiní jsou však ze způsobu nošení doslova nadšení.

Je ale pravdou, že ženy (nebo i pánové), které se rozhodnou ledvinku nosit na zádech, musí být prakticky neustále v pozoru, zejména pak na větších akcích, kde jsou takzvaní kapsáři na denním pořádku. Tak vám někdo něco z ledvinky neukradne, pokud se ji rozhodnete nosit tímto stylem.

Muž s bílou ledvinkou na zádech
Muž s bílou ledvinkou na zádech

Ledvinka na prsou jako trend jedenadvacátého století

S čím se však nyní setkáváte prakticky denně, je nošení ledvinky na prsou. Je to nejen skvělá možnost, jak mít kabelku neustále na očích, ale také v outfitu nijak nezanikne, naopak hezky vynikne a dodá mu potřebný šmrnc.

V případě, že chcete ledvinku nosit tímto stylem, doporučujeme se zaměřit na takové modely které na sobě mají monogram značky, z jejíž dílny pochází. I když se bude jednat pouze o bižuterní znak, přesto se nosí a outfit je s ním posunut opravdu k dokonalosti.

Na rameni jako kabelka

Chcete nosit aktuální módní trendy, ale stále jste ještě nepřišli na chuť nošení ledvinky v pase, na bocích nebo na prsou? Holt to zkuste jinak – noste módní doplněk jako klasickou kabelku přes ramena. Ledvinka se sice v tomto případě v outfitu trochu ztrácí, ale někomu na tom tolik nesejde. Na druhou stranu se díky tomu, že ledvinka trochu zapadne, může nosit k elegantním i sportovním outfitům.

Opět i v tomto případě se pro nošení rozhodlo mnoho módních blogerek, které stačí jenom sledovat na sociálních sítích. I řada celebrit si k ledvinkám našla cestu čili se můžete inspirovat i na profilech známých osobností.

K čemu ledvinku nosit?

Závěrem stojí za to zmínit, s čím ledvinku kombinovat nebo jak ledvinku nosit. Možností je víc než dost, vždycky ale záleží na typu ledvinky, který jste si pořídili. Kožené se budou hodit k lodičkám a dlouhému kabátu, textilní zase k ležérnímu nebo více sportovnímu outfitu.

5/5 - (1 vote)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..