SponzorovánoElektronika

Kolik stojí Voyo předplatné?

Zachumlat se do peřin a sledovat jeden skvělý film za druhým. Přesně tak si mnozí představují podzimní večery nebo svátky vánoční. A proč tento na první dojem velice příjemný scénář nezrealizovat? Možná vám v tom brání jenom to, že v televizi neustále chodí reklamy. Střídá se jedna za druhou a z dvouhodinového snímku dělá otravnou, tříhodinovou podívanou. Reklamám se ale můžete vyhnout, pokud si zařídíte Voyo předplatné.

Voyo předplatné pro všechny, kteří milují filmy a seriály

V současné době existuje celá spousta streamovacích platforem a každá z nich nabízí zajímavou nabídku různých volnočasových podívaných. Jednou z nich je i Voyo, které oproti ostatním na trhu nabízí ryze české snímky, respektive i zahraniční filmy a seriály, ovšem vždycky s českým zněním. A to mnozí opravdu oceňují.

Pokud zvažujete, že si přesně toto předplatné pořídíte, nabízí se otázka, kolik stojí Voyo? Voyo a jeho cena není však tajemstvím, proto si pojďme ceník představit.

Voyo logo
Voyo logo

Pouze za 159 korun měsíčně

Voyo ceník je jasný a stručný – obrovská nabídka filmů a seriálů, které lze sledovat dřív než v televizi, se lidem otvírá už za 159 korun měsíčně. Předplatné je možné uhradit prostřednictvím platebních karet například.

Pokud jste se rozhodli to pouze zkusit, po úhradě si zkontrolujte, že máte vypnuté automatické obnovování se. Vyhnete se tím tomu, že se bude zmiňovaná částka strhávat z účtu každý měsíc zcela automaticky.

Voyo na zkoušku

7 dní zdarma – přesně tak je možné definovat službu „Voyo na zkoušku”, během které se vám otevře nabídka filmů a seriálů zcela bezplatně. Dojde pouze k blokaci jedné koruny, čímž se ověří platební údaje, které jste zadali do systému.

Streamovací platforma vás pak bude informovat, že se blíží konec zkouškového období. A vy se tak můžete sami rozhodnout, jestli budete dál pokračovat ve využívání služby či nikoliv.

5/5 - (1 vote)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..