Sponzorováno

Vydejte se na motodovolenou po Itálii

Užijte si jízdu na motorce jinak a vydejte se zažít dobrodružství do prosluněné Itálie. V této zemi si vychutnáte nejen typickou italskou pohostinnost, ale i perfektní silnice a šotolinové ráje.

Motoexpedice jsou skvělou volbou pro milovníky motorek

Pokud se vám zamlouvá jízda na motorce a nevíte, kam dále vyrazit, zbystřete. Skvělou destinací je v tomto ohledu právě Itálie. Například motoškola Přijďte se projet nově nabízí právě výlety do této země, kde si užijete jízdu na motorce a společnost podobně naladěných lidí, jako jste vy. 

V rámci této expedice vás ubytují v malebné vilce, která se nachází zhruba 30 km od mezinárodního letiště v Pise. Součástí ubytování jsou nejen útulně zařízené pokoje, ale i venkovní bazén pro osvěžení a pohodové venkovní posezení. Kromě toho se můžete těšit na pravé italské prosecco a perfektní snídaně a večeře. 

S vymýšlením tras si nemusíte dělat hlavu

Nespornou výhodou organizovaného motovýletu do Itálie je fakt, že si s vymýšlením tras v cizí zemi nemusíte dělat hlavu. Motoškola se totiž o vše postará za vás a každý den po snídani vyrazíte na perfektní šotolinové cesty zažívat dobrodružství s vybraným strojem. V rámci výletů si zajezdíte nejen v údolích, ale i na cestách s dechberoucími výhledy na moře. Trasu si můžete pokaždé vybrat podle vašich zkušeností. K dispozici jsou jak varianty pro začátečníky, tak i pro ostřílené enduráře. 

Moto dovolená itálie

Jaké motorky jsou k dispozici?

Do Itálie se v rámci výletu přepravíte sami pohodlně prostřednictvím letadla. Vzhledem k tomu si můžete motorku půjčit až na místě. Pořadatelé mají k dispozici poměrně širokou flotilu modelů od značky BMW a záleží tedy jen na vás, pro jaký stroj se rozhodnete. Případně si můžete také rovnou vyzkoušet více motorek a porovnat mezi sebou jejich vlastnosti. 

Více informací o motoškole najdete na www.prijdteseprojet.cz

Ohodnoťte tento článek

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..