Ostatní

Zima vás nezastaví. Vydejte se za jízdou na motorce do zahraničí

Oblíbili jste si dobrodružství v sedle motorky a nechcete se jízd vzdát ani v zimních měsících? Nemusíte. Stačí jen vyrazit do zahraničí, kde panují skvělé podmínky pro motorkáře prakticky celoročně. Načerpejte inspiraci.

Kam vyrazit za jízdou na motorce

Na výlety do zahraničí na motorce můžete vyrazit na vlastní pěst. Mnohem jednodušší a pohodlnější variantou může být ale využití motoškoly, která pořádá organizované výlety. Jednou z nich je i motoškola Přijďte se projet, jejímž prostřednictvím se můžete vydat například do prosluněného Španělska, Portugalska nebo Itálie.

Díky těmto zájezdům si užijete čas s podobně naladěnými lidmi, jako jste vy a zároveň prozkoumáte opět něco nového. Organizátoři sami vědí, kde jsou ty nejlepší cesty pro jízdu na motorce a zavedou vás proto přesně tam, kde si jízdu užijete plnými doušky.

Holky na moto výletě

Navíc si nemusíte lámat hlavu s plánováním ani s transportem vaší vlastní motorky. Tato motoškola je totiž oficiálním partnerem BMW Motorrad a o kvalitě jejich aktivit svědčí i získané certifikáty BMW Motorrad International Instructor Academy IIA Offroad a BMW Motorrad International Tourguide Academy ITA. Přímo na místě si tedy můžete půjčit některou z motorek a vyzkoušet si její sílu na vlastní kůži.

Pod dohledem zkušených instruktorů

Ať už se řadíte mezi začátečníky nebo zkušené jezdce, přítomnost profesionálních instruktorů se hodí. Díky nim se můžete v jízdě na motorce opět o něco zlepšit a posunout se kupředu. V rámci jednotlivých motoexpedic také můžete snadno navázat nová přátelství s lidmi, se kterými vás pojí stejné zájmy. 

U jízdy na motorce to nekončí

I když se samozřejmě jedná o hlavní bod programu. Na organizovaných motovýletech však můžete zažít spoustu dalších zážitků. Například v rámci expedic do Portugalska si můžete vyzkoušet lekci surfingu pod dohledem zkušeného instruktora. Samozřejmostí je i spousta skvělého jídla a pití. 
Více informací o motoškole Přijďte se projet najdete na www.prijdteseprojet.cz.

5/5 - (1 vote)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..