Sponzorováno

Díky PPF fólii ochráníte lak vašeho vozu. Jaké jsou její další výhody?

PPF fólii lze využít k polepu celého vozidla, případně pouze k jeho části. Zjistěte, jaké výhody se s ní neodmyslitelně pojí. 

PPF fólie, nebo keramická ochrana laku?

Polep auta PPF fólií se používá v těch případech, kdy majitel touží po opravdu maximální ochraně. Keramická ochrana laku poté symbolizuje spíše decentnější (a zároveň levnější) variantu. Keramická ochrana navíc má stejně jako fólie hydrofobní vlastnost, díky čemuž se vůz méně špiní a snadněji se omývá. 

V některých případech se přistupuje ke kombinaci obou variant. V takové situaci je vhodné, aby se PPF fólie použila na přední část vozidla, která je zpravidla nejvíce namáhána a nejnáchylnější k poškození.

Jaké výhody PPF fólie nabízí

Pojďme se nyní podrobněji podívat na jednotlivé výhody, které se s PPF fólií pojí. Tento materiál dokáže skvěle odolat vandalům, posypové soli i odlétávajícím kamínkům. Vzhledem k jejím hydrofobním vlastnostem skvěle odpuzuje případné nečistoty. Kromě toho můžete počítat i s její samohojící vlastností. To znamená, že pokud dojde k jejímu poškození, sama se zacelí. Zmínit musíme i dlouhou životnost, která dosahuje až 10 let. 

Čirý polyuretan je průhledný, díky čemuž je možné jej použít také pro polep světel a sloupků. Tímto způsobem tedy budou světla vašeho auta chráněna před poškrábáním a eliminujete případné pískování od kamínků. 

Aplikace PPF fólie

Vyberte si profesionály pro polep aut

Pokud vás polep auta PPF fólií zaujal, čeká vás výběr firmy, která vše zrealizuje. V tomto ohledu se přitom vyplatí vsadit na práci profesionálů, kteří mají v dané oblasti dostatek zkušeností. Jednou z možností je tým Polepim, který si stojí za tím, že vůz nepořeže. U vozů vyšších tříd používají speciální software se šablonami a v takovém případě tedy k práci nůž vůbec nepotřebují. 

V každém případě se při řezu naruší horní vrstva fólie a spodní část se dotrhne, díky čemuž je každý řez hezky čistý (nikoliv roztřepený). 

Předností je i krátká doba potřebná pro zhotovení zakázky. Přední část vozidla zpravidla polepí za 3 dny, kompletní polep auta poté zabere přibližně 5 dní. Více informací o polepech vozidel najdete na www.polepim.cz.

5/5 - (1 vote)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..