Elektronika

Kamery do bytu jsou skvělým strážcem, když zrovna nejste doma

Možná si říkáte, že se vás toto téma netýká – ale chyba lávky, bohužel, zloději vás nemusí pořád obcházet obloukem. Zvláště pokud žijete v přízemí panelového domu, je riziko takové nečekané návštěvy opravdu značné. Vyplatí se, když na něj budete připraveni, protože pak si na vás nenechavci nepřijdou. Pokud je totiž budete mít na videozáznamu, usvědčení bude v podstatě velmi snadné, protože každý důkaz o zločinu se přeci počítá…

Nejen garsonku se vyplatí dobře hlídat

Dnešní kamery do bytu na sebe nijak neupozorňují a pozvaná návštěva si jich obvykle ani nevšimne. Jsou velmi malé a opravdu důmyslné, přesně podle představ fanoušků špionážní techniky. Natočené video se může okamžitě poslat přes wifi přímo na váš mobil, takže ani v případě poškození kamery nemusíte přijít o životně důležité materiály. Kamera zaznamená každý pohyb a začne natáčet, i kdyby to měla být jen vaše kočka, která zrovna pobíhá po kuchyni. Opatrnosti přeci není nikdy dost, že?

Skrytá kamera do bytu
Skrytá kamera do bytu

Do zabezpečení nemusíte investovat žádné velké částky

Nikde přece není psáno, že zabezpečení domu přijde majitele na desítky tisíc korun, právě naopak, opravdu propracovaný systém může být podstatně levnější – a přesto efektivní doslova na jedničku. Vnitřní a vnější kamery na sebe mohou plynule navazovat, k dispozici je například i maketa kamery, která je zcela k nerozeznání od originálu, ale může odradit nenechavce od jakékoliv další zamýšlené akce. Kamera, která má zabudovanou wifi, může poslat bleskovou zprávu na váš mobilní telefon, takže je jisté, že o nic důležitého nepřijdete. A mimochodem, určitě nejde jen o zloděje, když nejste doma, může například vypuknout požár. Hlásič vás upozorní na nebezpečí i v případě, že budete v noci tvrdě spát – jeho zvuk vás zaručeně vzbudí. 

Další moderní způsoby zabezpečení nebo skrytého dohledu naleznete na eshopu cel-tec.cz, kde vám v případě potřeby i rádi odborně poradí.

5/5 - (2 votes)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..