Bydlení

Modernizace a inspirace do koupelny

Potřebujete zmodernizovat koupelnu či stavíte a zařizujete novou? Jaké jsou trendy v jejím vybavování? Nechte se inspirovat…

Koupelna podle posledních trendů

Koupelna je místem, kde dochází k očistě těla, ale při koupeli či sprše také relaxujeme, a proto by měl na nás interiér dobře působit a uvolňovat nás.

Při rekonstrukci se především zaměřte na výběr keramických obkladů a keramické dlažby. Ovlivňují celkový design koupelny. A jaké konkrétní dlaždičky jsou dnes v módě? Volte velkoformátové kalibrované obklady a keramické mozaiky. Můžete je různě doplňovat. Celkově vám tyto obklady nabízí široké možnosti jak povznést svou koupelnu. Vyberte si podle svého vkusu. Doladit to můžete i dekorativními prvky, které mohu být ve vertikálních i horizontálních linií.

inspirace koupelny

A jakou zvolit barvu koupelny? Možnosti jsou různé. Nejčastější klasikou zůstává bílá barva. Pokud chcete mít skutečně moderní koupelnu, volte kovové odstíny barev obkladů v koupelnách. Tomu však přizpůsobujte i materiál vašeho zařízení. Mělo by být převážně z kovu, skla a chromu.

Také zauvažujte nad tím, zda si do své koupelny pořídíte vanu či sprchu. Obě možnosti mají své výhody. Ve velkých koupelnách je vhodné mít obojí. Ne každý však má takovou možnost. Do velmi malých koupelen se hodí sprchový kout. Se sprchovým koutem zpravidla ušetříte za vodu a jde o hygieničtější způsob očisty. Vana vám zase poskytne více pohodlí a možností relaxace. Jakou možnost zvolíte vy?

inspirace designu koupelny

Chtěli byste mít moderní koupelnu a zajímají vás nejnovější trendy? Hledáte nějakou inspiraci konkrétních koupelen? Není nic snadnějšího než využít katalog koupelen. Různé katalogy koupelen najdete na internetu. Z nepřeberného množství možností si vybere i ten nejnáročnější klient.

5/5 - (1 vote)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..