Ostatní

Jaké jsou nejlepší dárky? Ty originální a opravdu unikátní

Abyste mohli obdarovanou osobu potěšit opravdu unikátním dárkem, je fajn ji dobře znát. Minimálně to velmi usnadní schopnost trefit se do vkusu.

Právě proto jsou tolik oblíbené takové dárky mezi partnery. Svého partnera nebo partnerku totiž rozhodně nechceme odbýt. Nechceme také dávat pouze takový dárek, který je symbolizován peněžní hodnotou. Chceme darovat něco od srdce. Chceme ukázat, že nám na dané osobě záleží. Jak takový dárek vybrat?

Popusťte uzdu své fantazii

Jedním se zaručených receptů na originální dárek je to, aby byl jednak unikátní, ale zároveň vtipný. Nemusí být vtipný sám o sobě, ale třeba v určitém kontextu.

zabalený dárek

Pokud chcete obdarovat například muže, tak ti naprosto miluji technické vychytávky, nebo pivní dárky. Mezi takové unikátní dárky pro muže lze zařadit třeba pivní kosmetiku, která dokazuje, že pivo nemusíte jenom pít. Ale pokud by muž přece jen rád dostal trochu toho zlatavého moku rovnou do žaludku, určitě se hodí také dárkové pivní sady, které přinášejí chutě piva z celého světa. Pro elegány můžete zkusit: 

  • Dárkové boxy s manžetovými knoflíčky
  • Dárkovou sadu s keramickým perem
  • Peněženky a vizitkáře

Však každý jistě ví, co ten druhý ocení. Největší odměnou pak je, pokud vidíme, že obdarovanému dárek udělal skutečnou radost. Často darovat je tak mnohem příjemnější než dostávat.

Co milují ženy?

Zatím jsme hovořili pouze o dárcích pro muže, ale dárky od srdce dokáží ocenit zejména ženy. Velmi populární jsou třeba dárky s gravírováním. Takový dárek dokáže připomenout určité významné okamžiky v životě, společně strávené chvíle. Dárky pro ženy je dobré vybírat s veškerou pečlivostí.

Ženy totiž milují třeba už takovou věc, jako je krásné balení a umí jej ocenit. Zkuste vkusně zabalit keramiku s gravírováním nebo oblíbené vonné svíčky a určitě nešlápnete vedle.

Ohodnoťte tento článek

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..