Levný tisk není nemožný. Nakupujte náplně chytře!

Existuje hned několik způsobů, díky kterým můžete tisknout levně. Obvykle mezi ně však nepatří nákup originálních náplní. Tyto náplně, které jsou přímo od výrobců daných tiskáren, totiž mají poměrně hodně nadsazenou cenu.

Je to zejména z toho důvodu, že výrobci tiskáren právě na spotřební materiálu vydělávají. Takže zatímco si koupíte relativně levnou tiskárnu, násobně ji přeplatíte na drahém spotřebním materiálu. Jak s touto skutečností konečně zatočit? O tom si něco řekneme v následujícím článku.

Levný neznamená horší

Mnoho z nás může mít k levnějším produktům nedůvěru. V případně náplní do tiskáren však pro to není důvod. Chcete-li zakoupit levné náplně do tiskáren, tak lze využít dvou přístupů. Jedná se o: 

  • Alternativní náplně
  • Repasované náplně

V případě alternativních náplní se jedná o výrobky, které splní veškeré potřebné certifikace zaručující jejich kvalitu. Není tak důvod obávat se, že byste si koupili nekvalitní produkt. Zejména v případě, budete-li nakupovat ověřených prodejců, kde seženete například kompatibilní tonery Brother.

tiskárna

Díky tomu můžete svou laserovou tiskárnu doplnit o toner, který bude za zlomkovou cenu toneru originálního. A takový nákup se samozřejmě vyplatí, zejména proto, že náplně do tiskáren je potřeba nakupovat opakovaně. Ještě větší úspory lze dosáhnout u tiskáren inkoustových, kde se používají takzvané cartridge.

Nákup alternativy je nejvýhodnější

Druhou možností, kterou můžete využít, je nákup repasovaných náplní. Tyto náplně jsou vlastně originály, které byly opětovně naplněny, případně byly vyměněné opotřebované díly samotné tiskové kazety. Také tyto náplně někteří prodejci nabízejí, přičemž i zde můžete získat výraznou úsporu.

Nejedná se však o nový produkt. Může zde být také omezenější nabídka, přičemž v případě nákupu alternativních náplní je seženete prakticky velmi rychle, kdykoliv a obvykle za tu nejlepší cenu.

Daniel K.

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..