Krása a móda

Konec šedi v ulicích! Naučte se oblékat s vtipem

Také vám připadá, že když vyrazíte do ulic, jsou všichni oblečení úplně stejně? Často za to může zejména slepé sledování módních trendů.

Tato skutečnost je velmi patrná zejména ve větších městech. To, co si na sebe oblečete, by však kromě módních trendů mělo sledovat také váš vkus. Jen díky tomu se váš outfit stane originálním. Přidejte proto do svého oblékání trochu invence a rozhodně si zajistíte pozornost okolí a sklidíte úspěch. 

Nebojte se usmát

Kromě toho, že spousta lidí se obléká podobně jako ostatní, mohli jste si určitě v našich ulicích všimnout i dalšího nešvaru. Tím je hlavně to, že se málo smějeme. Každý si jde zadumaně za tím svým, často také zahleděný do obrazovky mobilu. Procházet se takovým městem pak příliš veselé není. Přineste trochu úsměvu a radosti netradiční módou. V tomto ohledu jsou dnes velmi populární vtipné: 

  • Ponožky
  • Vaky, batohy a tašky

Oblíbené jsou tyto prvky zejména mezi lidmi, kteří se nechtějí stát otroky módních trendů, ale chtějí si módu uzpůsobit. Vyložit si ji zkrátka po svém. Nemusí se přitom hned jednat o nic divokého, stačí váš běžný outfit doplnit třeba o vtipné ponožky, které okamžitě dokáží pobavit okolí.

Stylové ponožky

Základem jsou nápadité motivy, které musí každému vyčarovat úsměv na tváři. Odhalené vysoké ponožky jsou navíc v současnosti velmi trendy. Kombinuje se zde tak styl i vtip v jednom.

Moderní vaky do ulic města

Máte potíže s tím, že s sebou nosíte spoustu věcí a nemáte je kam dát? Většina lidí to řeší různými městskými taškami typu crossbody. V módě jsou ale třeba také městské batůžky nebo nově ledvinky. Elegantně oblečené ženy samozřejmě mají své kabelky.

Velmi populární jsou ale také vaky na záda, a to zejména mezi mladými. Znáte je také pod termínem gymsack nebo sportovní pytlík. Ani ty však nemusí vypadat tuctově. Můžete si vybrat některý z vtipných potisků, kterým jejich vzhled osvěžíte.

5/5 - (1 vote)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..