ZdravíSponzorováno

Spalovače tuku? Blbost, nebo zajímavý styl hubnutí?

O spalovačích tuku se dočtete různé věci. Zatímco někteří je chválí, jiní je zatracují a považují za neúčinné. V čem je tedy zakopaný pes? Za vším stojí nepochopení toho, jak tento doplněk stravy funguje. Zjistěte, jak spalovač tuku využít ve svůj prospěch a získat díky němu vysněnou postavu.

Základem úspěšného hubnutí je strava a pravidelný pohyb. Abyste redukovali tuky, musíte se dostat do kalorického deficitu. Váš kalorický příjem musí být menší než kalorický výdej. Toho docílíte právě jednak stravou a za druhé sportovní aktivitou.

Spalovače tuků nejsou žádná zázračná pilulka nebo kouzelný nápoj, který by tuhle rovnici smazal a nadváhu vyřešil za vás. Bez vaší snahy to nepůjde. Avšak pomocí spalovače tuku dosáhnete svého cíle rychleji a efektivněji. Tyto doplňky totiž opravdu fungují a nastartují váš metabolismus. A tuky začnou mizet doslova před očima! Jenže, nebude to zcela bez práce.

Jak funguje spalovač tuku

Většina těchto produktů funguje na dvou principech. A to buď tak, že zvýší vaši tělesnou teplotu (termogenní), což má za následek vyšší energetický výdej a rychlejší metabolismus. Nebo že podpoří rozklad tuků a jejich využití jako zdroj energie.

Aby byl spalovač tuků opravdu efektivní, je potřeba ho podpořit fyzickou aktivitou. V těchto produktech jsou především legální stimulanty, které kromě urychlení metabolismu také oddálí únavu, a vy tak spálíte ještě více kalorií.

Produkt užívejte 30 až 60 minut před tréninkem, aby měl čas zapůsobit. Nedoporučuje se kombinovat s dalšími povzbuzovači jako je zelený nebo černý čaj nebo káva. Vždy vycházejte z doporučené denní dávky od výrobce a nepřekračujte ji. Je jen na vás, zda ho budete užívat nalačno, nebo ne.

Nezapomeňte na správné stravování

Pěkná postava se tvoří hlavně doma v kuchyni. Pokud budete brát spalovače tuků, dřít se v posilovně, ale potom přijdete domů a večer u televize se přejíte, s váhou nehnete. Dávejte si záležet na tom, jak se stravujete.

Nevyznáte se ve výživě? Neházejte flintu do žita. Obraťte se na odborníky a nechte si vypracovat jídelníček. Může vám s tím pomoct jak výživový poradce, tak trenér v posilovně. Buďte důslední a dodržujte jeho rady.

Je to příliš složité? Drahé? Tak vyzkoušejte následující alternativu. Naskočte do některého z dietních programů. Krabičková dieta je perfektní způsob, jak si zajistit hodnotnou a výživnou stravu s optimální kalorickou hodnotou.

Toto řešení doporučujeme každému, kdo nemá čas nakupovat a vařit. Ocení ji i ti z vás, kdo vždy ztroskotali na tom, že vlastně nevědí, co jíst. S krabičkovou dietou pochopíte, že dietní strava neznamená čtyřikrát denně salát. To je totiž to nejhorší, co můžete udělat. Odpírat si normální jídla a takto se mučit. Tím spíš sklouznete do starých kolejí a nadváhy se nikdy nezbavíte.

Na výběr máte z různých stravovacích stylů. Vyzkoušejte například low carb nebo oblíbenou keto dietu, díky které začnete hubnout bez hladovění. Poskytovatelé dále nabízí jídla pro diabetiky, vegany, detoxové programy, bezlepkovou stravu či pokrmy bez laktózy.

Se spalovačem tuku a správnou stravou máte úspěch v kapse  

Díky krabičkové dietě budete mít jídlo naprosto bez starostí. Dovezou vám ho domů nebo do práce, vždy čerstvé a chutné. Většina společností nabízí pestré menu, ze kterého si vyberete, na co máte chuť. Pravidelná a výživná strava, to je víc než polovina vašeho úspěchu. Spalovač tuku zase podpoří váš výkon při sportu a umožní vám hubnout ještě rychleji. Nastartuje metabolismus a postará se o přeměnu tuků v energii. Uvidíte, že v celém tomto procesu nakonec najdete nový životní styl, který vás bude bavit a naplňovat.

5/5 - (1 vote)

Zaujmi.cz

Píšeme o zajímavých věcech v našem okolí. Na psaní ale není nic složitého. Jediné co musíte udělat, je sednout si za psací stroj a krvácet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..